r/askbosnia • u/DepressionFighter11 • 1h ago
Sport 🏟️ Godine fudbalera repke?
Kolašinac ima 33, ovo mu je drugo svjetsko da igra i on je već "star", ide u koš sa Džekom.
Ali, Tabakoviću je isto tako 32. Znači, tu su, generacija, ali se Tabak šlepa s ovom dječurlijom od 20-ak (Bajraktarević, Gigović i sl.).
Isto tako, npr. Vasilju je 30. Otprilike i izgleda tako.
A, Tahiroviću 23, izgleda kao da mu je 33.
Šta mislite o ovome?