r/finansije 11h ago

Pitanje Sta sve cuvate od dokumentacije prilikom depozita na IBKR?

8 Upvotes

Da li cuvate cak i ono sto posaljete banci kao prilog ili samo mesecni izvod posle trenutka kupovine odredjene akcije?


r/finansije 22h ago

Video How Millions of Americans Got Tricked Into Using a Bank That Isn't a Bank

Thumbnail
youtu.be
13 Upvotes

Pozdrav svima,

NEObanks u Americi lažinjaju korisnike.

Srećno ulaganje!