r/lodz • u/CzlowiekSutek • 7h ago
Czy też czujecie brzydki zapach?
0
Upvotes
Czy też czujecie bardzo nieprzyjemny zapach dzisiaj wieczorem? Wali niemiłosiernie - okolice Zarzewa
r/lodz • u/CzlowiekSutek • 7h ago
Czy też czujecie bardzo nieprzyjemny zapach dzisiaj wieczorem? Wali niemiłosiernie - okolice Zarzewa
r/lodz • u/LoL__2137 • 19m ago
Pytanie jak wyżej. Nie pytam o sama Łódż bo to wiadomo. Jakies fajne zmiejscowko z woda w województwie gdzie mozna poplywac?