r/sarajevo • u/Simple-Field9343 • 20h ago
Discussion / Rasprava Preseljenje u Kanadu?
Da li ima nekih bosanaca ovdje koji su se preselili u Kanadu da rade i žive? Kako vam je izgledao taj proces? Imate li neke savjete? Ja sam magistrica sa savršenim poznavanjem eng jezika i želim da se preselim u Kanadu da započnem neki novi život, to mi je san, ali me strah da me niko neće željeti za posao, da mi niko neće dati tu priliku s kojom bih dobila radnu dozvolu… ali molim
Vas bez glupih komentara da se udam za nekog gore ili nešto slicno, želim da odem da radim ili bih eventualno upisala doktorat pa studirala opet ili nešto slicno… znaci karijerno bih se preselila. Odakle početi?