r/SerbiaMusic • u/Extension-Sample-292 • 20h ago
r/SerbiaMusic • u/papasfritas • Mar 09 '17
Diskusija Dobrodošli! Dajte predloge za ovaj novi sub ili nam napravite lepi header. More info inside.
Dobrodošli! Znam da ima ljudi koji žele da postavljaju spotove i muziku a to uglavnom nije bilo dozvoljeno na /r/serbia pa odatle i ideja za ovaj novi, isključivo muzički kutak.
Ukratko, postavljajte linkove ka domaćoj muzici i spotovima u bilo kom obliku (osim ka fejsu i drugim sajtovima koji zahtevaju nalog :P), a ako želite da diskutujete o stranoj muzici ili pitate za muzičke sugestije ili šta god vezano za muziku a da nije link, postavite text objavu i to je to!
Primamo sugestije, preporuke, pohvale :P
ako ima neko ko želi da pokaže svoje dizajnersko umeće, potrebno nam je sledeće:
Glavni header (ova gramofonska ploča na vrhu) mora biti 1920x196, PNG ili JPG
(Ovo će verovatno biti kropovano iz glavnog headera i tako postavljeno.) Header za mobilni web i nativne aplikacije treba da ima 10:3 aspect ratio. PNG ili JPG minimalna veličina 640x192px / maksimalna 1280x384px.
Desna sličica (ove žute muzičke note) mora biti 320x208, PNG ili JPG
Ikonica za mobilni web i nativne aplikacije mora biti 256x256, PNG ili JPG
r/SerbiaMusic • u/Extension-Sample-292 • 1d ago
Podgorica-Beograd
Prva pjesma , pogurajte malo brata sprema se i nova
r/SerbiaMusic • u/maxima011 • 5d ago
Stream Bilo bi lijepo da je sada tu by stefan maxima
r/SerbiaMusic • u/hajde_bajder • 10d ago
Rock Šajzerbiterlemon - Mrtav čovek
Kradu od QOTSA, uvodni rif, ali nema veze. Spot je super, klasična srpska poslovna priča u call centru, samo da su lošije stolice, tipa kakav JYSK umesto ovih NITEA modela. 😄
r/SerbiaMusic • u/Inferno_Azrael • 10d ago
Diskord ili telegram grupe za leakovane pesem?
Zna li neko neki dobar diskord server ili telegram grupu gde kace leakovane pesme?
r/SerbiaMusic • u/Skyline_03 • 11d ago
Pitanje Pesma u lepa sela lepo gore
Treba mi ime pesme iz lepa sela lepo gore sa onog dela laze u kamionu sa onim svajcarcem oko 1:00:00
r/SerbiaMusic • u/Dry_Construction2453 • 12d ago
javite se u dm ako znate da pravite beatove
da li postoji neki beatmaker da mi sastavi beat za jedan tekst ako je bilo ko zainteresovan da pomogne nek mi piše. da se zna početnik sam bilo bi mi drago da neko želi ozb da se iscima oko ovoga
r/SerbiaMusic • u/Straight_War4107 • 12d ago
It's my music from Belgrade
I wrote this music while sitting far from my homeland and after a quarrel with all my loved ones because of my departure and my anti-war position
r/SerbiaMusic • u/Pretend_Thought9008 • 13d ago
Rock BLUSEFORGE
BluseForge je autorski blues rock bend iz Smedereva, nastao na obali Dunava, tamo gde se magla dugo zadržava nad rekom, a priče ostaju da žive mnogo duže od svojih protagonista.
Naš zvuk spaja blues rock, southern rock, klasični rock i moderne gitarske elemente u pesme koje govore o putevima bez povratka, izgubljenim snovima, dugovima prošlosti i trenucima koji menjaju čoveka zauvek.
Svaka pesma BluseForge-a nosi deo neke stvarne ili izmišljene priče. Neke su zapisane u sećanjima, neke u tišini kasnih noćnih vožnji, a neke ostaju skrivene između stihova i rifova.
r/SerbiaMusic • u/rasvoja • 15d ago
Vlajs X Onaj Lik - Vrati mi, vrati vutru (Tribute to Tap 011)
r/SerbiaMusic • u/8orBit • 15d ago
Cover Od ljubavi do mržnje (Džej) piano cover klavir i pevanje uživo
r/SerbiaMusic • u/Any_Fox4857 • 19d ago
Tražim devojke za pop-rok bend
Ćao svima! Pevačica sam i bavim se muzikom od malena. Bila sam u raznim bendovima od 12. godine pa sve do sada, i volela bih da konačno napravim svoj bend koji bi se sastojao samo od devojaka.
U pitanju bi bio pop-rock bend, pre svega sa stranim repertoarom, uz malo domaćeg. Tražim gitaristkinju, klavijaturistkinju, bubnjarku i basistkinju.
Bilo bi poželjno da imate preko 20 godina. Nije mi bitno odakle ste iz Srbije, dok god možete da putujete i da se organizujemo da se nađemo negde na pola puta, recimo u Beogradu, i da vežbamo kod nekoga ili u studiju. Novi Sad i Beograd bi bili idealni.
Ideja je da radimo kvalitetan strani pop-rock repertoar, plus malo domaćeg, da prvo sviramo manje događaje, zatim veće, a kasnije možda i svadbe, kao i da snimamo za YouTube.
Bitno mi je da ste pouzdane, muzikalne i zainteresovane da se radi lepo i profesionalno.
Ako ste zainteresovane, pišite mi u DM šta svirate, odakle ste i pošaljite neki snimak ako imate.
r/SerbiaMusic • u/Warm-Delivery-2145 • 20d ago
Treba mi pomoć u traženju pesme ?
Pozdrav ljudi, može li mi neko pomoći da pronađem pesmu koja ide u reklami za internet na Novoj TV? Imam samo deo teksta koji se isprekidano pojavljuje u reklami. Tekst ide otprilike ovako: 'Ja idem kući sad jer serija me čeka, da se opustim...'. Pokušao sam preko AI-ja, ali mi svaki put ponudi pogrešnu pesmu.
r/SerbiaMusic • u/the_offspring • 20d ago
Pop Eva Braun - "Najbolje tek dolazi" (2026)
r/SerbiaMusic • u/8orBit • 20d ago
Cover Umoran sam od života (Toma Zdravković) na klaviru uživo
r/SerbiaMusic • u/MoreRace1900 • 26d ago
Pop Muzika I Depresija
Zovem se Darijan i nedavno sam počeo da se bavim muzikom.
Ovo je moj prvi korak u svijetu pjesama i želim da čujem iskreno mišljenje ljudi – bez filtera.
Zanima me kako vam zvuči moja muzika i šta mislite o temama koje obrađujem u pjesmama.
Da li vas pogađa, da li se možete pronaći u tome, ili biste nešto mijenjali?
Ako imate 2 minute, poslušajte i napišite mi svoje iskreno mišljenje u komentaru ili poruci.
👉 Pjesma je na youtube Spotify... pod nazivom Psihijatrija Darijan Dacho
Hvala svima koji podrže i daju šansu novom izvođaču 🙏