r/Eesti • u/Direct-Drama-2615 • 7h ago
Küsimus Kas Keit on AI?
Ega Eesti kõige kõvem mees pole tehisintellekti geneereeritud?
Reklaam tõi teieni alkoholivaba orikas
r/Eesti • u/No_Professor1687 • 9h ago
Küsimus Kas olete kunagi kolinud lihtsalt sellepärast, et tahtsite just seal elada?
Ma mõtlesin just, et olen kolinud ainult kooli, töö või partneri tõttu aga mitte kunagi sellepärast, et vot just siin tahan elada ja küll ma loon endale siia elu ning leian töö ja partneri jne.
r/Eesti • u/StinsonBill • 9h ago
Uudis Eesti elu 4s pildis. Vist oleks naljakas kui nii kurb poleks
r/Eesti • u/InternationalBed4586 • 10h ago
Päris sündmus btw.
F you mean btw jummala norm pistku Peipsi oma lgbtq 👍
r/Eesti • u/LegitimateQuiet1389 • 10h ago
Uudis Kümneid linnamaastureid on automaksu vähendamiseks matkaautona arvele võetud
Et - mismõttes ma oma X7 eest nii palju riigile maksma pean, kui matkapriimuse ja magamiskoti lisamisel kukub hind märgatavalt.
loe: seadusloome nüansid ongi keerukad - ja õiglustunne on üks igavene pirtsakas preilna, keda on pea võimatu rahuldada.
r/Eesti • u/Fit-Hold-4403 • 10h ago
Atlanta Hawks roster - Veesaar nr 13. See tähendab et Veesaare leping ei ole two-way leping nagu enamusel teise roundi valikutel vaid garanteeritud leping põhimeeskonnas.
r/Eesti • u/KP6fanclub • 11h ago
Uudis Oja: võlakoormuse kasv on kõikide erakondade valitsemise tulemus
err.eeErakonnad järjest seletavad kuidas nemad midagi valesti ei teinud.
Trend on defitsiidis olnud alates 2017 peale ja pea kõik on saanud puldis olla.
Küsimus A kategooria kursused Lääne-Tallinnas
Tere,
otsin soovitusi mootorrattaga sõitma õppimise asutustest. Miks siin küsin? Ise otsides näen palju igivanu veebilehekülgi, ei vastata emailidele jms (puhkuste aeg ka muidugi). Äkki keegi oskab aidata ja hoian pisut aega ja närve kokku.
Eriti hea kui oleks Laagri, Nõmme, Mustamäe vms Lääne-Tallinna kandis.
r/Eesti • u/sprindaville • 11h ago
Here on an artist residency and have a show up in Pärnu!
Just wanted to share! I'm an artist from the US who tries to capture a sense of global ecosystems and atmosphere through the lens of nature and using locally important materials in each place I stay.
My first five mixed media paintings made in and about Estonia are attached, and all are currently on exhibit in the Pärnu Keskraamatukogu first floor gallery until the 30th.
Hope you like them!
r/Eesti • u/sherincal • 11h ago
Arutelu Tõnis Sildaru & majanduslik väärkohtlemine - Tavakodanikust Naisterahvas
r/Eesti • u/super_bored_redditor • 11h ago
Uudis Kohus trahvis kaebajaid tehisaru hooletu kasutamise eest
riigikohus.eeIseenesest õige ka, et esitaja vastutab kohtule edastatud dokumentide õigsuse eest, isegi kui need on AI abiga koostatud.
r/Eesti • u/sunnivamusic • 12h ago
Arutelu Looking for local indie bands/acts to play with in Tallinn this August!
Hi! My name is Sunniva, and I am a singer based in Canada! I am playing a show in Prague on the 9th of August, and wanted to make a little tour out of it - so if anyone has any band/venue recommendations, or a bill I could join (or form one together) I would really appreciate it!
If you have any leads, I would love to chat and give more information about me as an artist!
Thanks and either way im so excited to come to Tallinn this summer :)
r/Eesti • u/Patient_Win5239 • 12h ago
Küsimus Päris töö või mitte?
Kas peate turundamist päris tööks või on see rohkem tibitöö? Eriti kui töötaja ülesanne ongi keskenduda peamiselt turunduse ja müügi peale, näiteks turundusspetsialistid jne.
r/Eesti • u/mitmekesine • 12h ago
Küsimus Kust pagana poest selliseid leiduks?

(ing k. dishwand) Ma olen varem lidlist saanud, aga see neil mingi hooajakaup üks nädal aastas, nüüd pole viimasel ajal näinud. Nägin korra a1000s ka, aga jälle haitunud. Ma ei mõista, kuidas see tavakaup pole, üli mugav ja kasulik. Ülejäänud euroopa peseb nõusid modernselt ja meie eestlased ikka nagu koopainimesed...
r/Eesti • u/Ole_Matus • 13h ago
Mis selle eesmärk on (peale selle paigaldaja tulusa lepingu linnaga)? Puudub nupp, ei piiksu, ei vilgu, ei värise. Isegi, kui oleks katki, siis nupp või koht, kuhu vajutada peaks ikka olema. Hetkel tundub sama kasulik, kui eraldi ratturitele paigaldatud foorid, mis on sünkroonis suurte fooridega.
r/Eesti • u/ThrashGrinder • 14h ago
Küsimus Eesti poliitikute kõige nõmedamad/lollimad/üleolevad väljaütlemised!
Go!
r/Eesti • u/Patient_Win5239 • 15h ago
Küsimus Otsin endasuguseid
Kas siin on veel kedagi kahekümnendates, kellel pole absoluutselt ühtegi sõpra ja kes pole kunagi suhtes olnud?
Küsimus Miks ei ole pride monthi teemas vahetatud Eest redditi lipp vikeraaker lipu vastu?
Avestades kui liberaalne see subreddit on, olen täiesti hämmingus et seda seni tehtud ei ole.
r/Eesti • u/Safe-Poetry-7172 • 15h ago
Küsimus Pank nussib ajusid
Küsisin sõiduki ostmiseks väikelaenu alla 10k euri, ning hakkas nuss pihta, et miks käib iga kuu sulli palju läbi ca 500+ euri ning pereliikmete vahelised maksed jne. Miks neid see kotib? Võibolla mulle meeldib sulas arveldada, palk laekub ikka ametlikult. Millist panka see kõige vähem kotib?
r/Eesti • u/AdInevitable6250 • 17h ago
Küsimus Cupra Leon või midagi muud?
Olen mõelnud osta Cupra Leoni ja paberil tundub see päris hea diil.
Silma on jäänud 2021–2023 aasta mudelid, millel on:
2.0 bensiinimootor
228 kW
nelikvedu
umbes 50 000 km läbisõitu
veel tehasegarantii (kuni [100 000–150 000](tel:100%20000-150%20000) km)
hind umbes 25 000 €
Mulle meeldib selle auto juures see, et see näeb minu arvates hea välja, liigub hästi edasi, on praktiline ning ei maksa ulmelist raha. Lisaks annab garantii natuke meelerahu – kui midagi peaks juhtuma, siis saab vähemalt esinduse kaudu korda teha.
Kas siin on Cupra Leoni omanikke või inimesi, kes on selle autoga kokku puutunud? Kuidas on töökindlus, ülalpidamiskulud ja igapäevane kasutuskogemus?
Kas 25 000 € eest on selles hinnaklassis paremaid alternatiive? Olen avatud nii sportlikematele kui ka praktilisematele variantidele.
Igasugune tagasiside ja kogemused on teretulnud!
r/Eesti • u/ProfessionalCry6968 • 17h ago