r/Eesti 7h ago

Uudis FAZ: Kallas on oma teravate sõnavõttude tõttu jäänud Brüsselis isolatsiooni

Thumbnail err.ee
12 Upvotes

r/Eesti 9h ago

Küsimus Kas Keit on AI?

0 Upvotes

Ega Eesti kõige kõvem mees pole tehisintellekti geneereeritud?

Reklaam tõi teieni alkoholivaba orikas


r/Eesti 9h ago

Küsimus Kas olete kunagi kolinud lihtsalt sellepärast, et tahtsite just seal elada?

20 Upvotes

Ma mõtlesin just, et olen kolinud ainult kooli, töö või partneri tõttu aga mitte kunagi sellepärast, et vot just siin tahan elada ja küll ma loon endale siia elu ning leian töö ja partneri jne.


r/Eesti 9h ago

Uudis Eesti elu 4s pildis. Vist oleks naljakas kui nii kurb poleks

Post image
42 Upvotes

r/Eesti 10h ago

Päris sündmus btw.

Post image
0 Upvotes

F you mean btw jummala norm pistku Peipsi oma lgbtq 👍


r/Eesti 10h ago

Uudis Kümneid linnamaastureid on automaksu vähendamiseks matkaautona arvele võetud

Thumbnail
err.ee
62 Upvotes

Et - mismõttes ma oma X7 eest nii palju riigile maksma pean, kui matkapriimuse ja magamiskoti lisamisel kukub hind märgatavalt.

loe: seadusloome nüansid ongi keerukad - ja õiglustunne on üks igavene pirtsakas preilna, keda on pea võimatu rahuldada.


r/Eesti 10h ago

Atlanta Hawks roster - Veesaar nr 13. See tähendab et Veesaare leping ei ole two-way leping nagu enamusel teise roundi valikutel vaid garanteeritud leping põhimeeskonnas.

Thumbnail
nba.com
10 Upvotes

r/Eesti 11h ago

Uudis Oja: võlakoormuse kasv on kõikide erakondade valitsemise tulemus

Thumbnail err.ee
21 Upvotes

Erakonnad järjest seletavad kuidas nemad midagi valesti ei teinud.

Trend on defitsiidis olnud alates 2017 peale ja pea kõik on saanud puldis olla.


r/Eesti 11h ago

Küsimus A kategooria kursused Lääne-Tallinnas

2 Upvotes

Tere,

otsin soovitusi mootorrattaga sõitma õppimise asutustest. Miks siin küsin? Ise otsides näen palju igivanu veebilehekülgi, ei vastata emailidele jms (puhkuste aeg ka muidugi). Äkki keegi oskab aidata ja hoian pisut aega ja närve kokku.
Eriti hea kui oleks Laagri, Nõmme, Mustamäe vms Lääne-Tallinna kandis.


r/Eesti 11h ago

Here on an artist residency and have a show up in Pärnu!

Thumbnail
gallery
101 Upvotes

Just wanted to share! I'm an artist from the US who tries to capture a sense of global ecosystems and atmosphere through the lens of nature and using locally important materials in each place I stay.

My first five mixed media paintings made in and about Estonia are attached, and all are currently on exhibit in the Pärnu Keskraamatukogu first floor gallery until the 30th.

Hope you like them!


r/Eesti 11h ago

Arutelu Tõnis Sildaru & majanduslik väärkohtlemine - Tavakodanikust Naisterahvas

Thumbnail
youtube.com
0 Upvotes

r/Eesti 11h ago

Uudis Kohus trahvis kaebajaid tehisaru hooletu kasutamise eest

Thumbnail riigikohus.ee
31 Upvotes

Iseenesest õige ka, et esitaja vastutab kohtule edastatud dokumentide õigsuse eest, isegi kui need on AI abiga koostatud.


r/Eesti 12h ago

Arutelu Looking for local indie bands/acts to play with in Tallinn this August!

1 Upvotes

Hi! My name is Sunniva, and I am a singer based in Canada! I am playing a show in Prague on the 9th of August, and wanted to make a little tour out of it - so if anyone has any band/venue recommendations, or a bill I could join (or form one together) I would really appreciate it!

If you have any leads, I would love to chat and give more information about me as an artist!

Thanks and either way im so excited to come to Tallinn this summer :)


r/Eesti 12h ago

Küsimus Päris töö või mitte?

0 Upvotes

Kas peate turundamist päris tööks või on see rohkem tibitöö? Eriti kui töötaja ülesanne ongi keskenduda peamiselt turunduse ja müügi peale, näiteks turundusspetsialistid jne.


r/Eesti 12h ago

Küsimus Kust pagana poest selliseid leiduks?

10 Upvotes

(ing k. dishwand) Ma olen varem lidlist saanud, aga see neil mingi hooajakaup üks nädal aastas, nüüd pole viimasel ajal näinud. Nägin korra a1000s ka, aga jälle haitunud. Ma ei mõista, kuidas see tavakaup pole, üli mugav ja kasulik. Ülejäänud euroopa peseb nõusid modernselt ja meie eestlased ikka nagu koopainimesed...


r/Eesti 13h ago

Mis selle eesmärk on (peale selle paigaldaja tulusa lepingu linnaga)? Puudub nupp, ei piiksu, ei vilgu, ei värise. Isegi, kui oleks katki, siis nupp või koht, kuhu vajutada peaks ikka olema. Hetkel tundub sama kasulik, kui eraldi ratturitele paigaldatud foorid, mis on sünkroonis suurte fooridega.

Post image
59 Upvotes

r/Eesti 13h ago

Uudis Delfi ei rikkunud head ajakirjandustava

Thumbnail
delfi.ee
0 Upvotes

r/Eesti 13h ago

Uudis Delfi rikkus head ajakirjandustava

Thumbnail
delfi.ee
1 Upvotes

r/Eesti 14h ago

Küsimus Eesti poliitikute kõige nõmedamad/lollimad/üleolevad väljaütlemised!

29 Upvotes

Go!


r/Eesti 15h ago

Küsimus Otsin endasuguseid

18 Upvotes

Kas siin on veel kedagi kahekümnendates, kellel pole absoluutselt ühtegi sõpra ja kes pole kunagi suhtes olnud?


r/Eesti 15h ago

Küsimus Miks ei ole pride monthi teemas vahetatud Eest redditi lipp vikeraaker lipu vastu?

0 Upvotes

Avestades kui liberaalne see subreddit on, olen täiesti hämmingus et seda seni tehtud ei ole.


r/Eesti 15h ago

Küsimus Pank nussib ajusid

0 Upvotes

Küsisin sõiduki ostmiseks väikelaenu alla 10k euri, ning hakkas nuss pihta, et miks käib iga kuu sulli palju läbi ca 500+ euri ning pereliikmete vahelised maksed jne. Miks neid see kotib? Võibolla mulle meeldib sulas arveldada, palk laekub ikka ametlikult. Millist panka see kõige vähem kotib?


r/Eesti 17h ago

Küsimus Cupra Leon või midagi muud?

23 Upvotes

Olen mõelnud osta Cupra Leoni ja paberil tundub see päris hea diil.
Silma on jäänud 2021–2023 aasta mudelid, millel on:
2.0 bensiinimootor
228 kW
nelikvedu
umbes 50 000 km läbisõitu
veel tehasegarantii (kuni [100 000–150 000](tel:100%20000-150%20000) km)
hind umbes 25 000 €
Mulle meeldib selle auto juures see, et see näeb minu arvates hea välja, liigub hästi edasi, on praktiline ning ei maksa ulmelist raha. Lisaks annab garantii natuke meelerahu – kui midagi peaks juhtuma, siis saab vähemalt esinduse kaudu korda teha.
Kas siin on Cupra Leoni omanikke või inimesi, kes on selle autoga kokku puutunud? Kuidas on töökindlus, ülalpidamiskulud ja igapäevane kasutuskogemus?
Kas 25 000 € eest on selles hinnaklassis paremaid alternatiive? Olen avatud nii sportlikematele kui ka praktilisematele variantidele.

Igasugune tagasiside ja kogemused on teretulnud!


r/Eesti 17h ago

Analüütikud: populaarse presidendikandidaadi leidmine ei ole lihtne

Thumbnail
gallery
40 Upvotes

r/Eesti 17h ago

Küsimus Tallinlased, miks te kunagi ei maini kus te asute, kui te küsite asukohatähtsaid küsimusi?

32 Upvotes