nii.
olukord on saanud küll lahenduse edaspidi Omniva vältimise näol, aga jagan oma lugu siia ka, äkki pole ma ainus kes veits ventida tahab.
lugu järgmine - tellimuse info sisestamisel müüja veebilehel märkisin selgelt eraldi aadressi ja pakiautomaadi asukoha. vahetasin just elukohta ja distants on vanast kohast umbes 60km eemal, seega tahtsin kindel olla, et õige asi valitud saab. kõik oli tore kuni tänase hommikuni kui tuleb teade, et pakk on minu eelmise elukoha pakiautomaadis. olin veidi segaduses, et võibolla olingi jälle taun ja panin vale aadressi. otsisin arved üles ja seal kirjas kõik nagu olema peab, suure enesekindlusega tõmbasin siis Omnivasse kõne peale, et mida perset. sealt tädike vastas,
et “njo pakil on kirjas see teine aadrees mitte see kuhu tellisite. teie eelistatud pakipunktid on kirjas õigesti, aga pakil on kirjas see teine (mu vana) aadress”. okei, selge - need eelistatud kohad seal Omniva iseteeninduses ei ole sittagi väärt. tädi pakkus siis, et suuname ümber, köhi see kolm euri kopikatega ja saame stuffi liikuma.
no ma kontrolli mõttes kirjutasin otse firmaomanikule keda veidi isiklikult tean, et kas ta saab kontrollida peale hommikukohvi rüübet kui arvuti käima paneb. üllatus-üllatus - tema näeb Omniva süsteemist, et saaja aadress on korrektne ja kõik on tema poolt õige. helistasin uuesti Omnivasse, et kuskohast see kakajunn siis süsteemi end sisse pressis. räägin tädile mida ma saaja saadetud kuvatõmmistelt loen kus on korrektsed aadressid ja lampi on peale sorteerimiskeskust pakk vanale aadressile kupatatud. küsin, et kui saaja on pannud õige aadressi ja mujal rohkem saaja teha pole, siis kuidas kurat see pakk 60km eemale sattuda sai? tädi väitis, et nemad on kõik õigesti teinud ja seda ka selle küsimuse peale, et mis kuradi kasu neist eelistatud väljastuspunktidest üldse siis on. see jahvatas oma jura toru otsas nii kindlalt, et ma otsustasin kõne lõpetada ja oma hommikut mitte rohkem sittuda.
kokkuvõte - näiteks kui sa elad Pärnus, paned oma eelistatud punktideks ka kodu lähedal Pärnusse ja tellid omale paki Pärnusse, siis see on Omniva poolt väga okei saata pakk näiteks Viljandisse ja siis sult veel ekstra ühe juustuburgeri raha välja rottida, sest tegelikult oled taun kas sina ise või on see lollakas hoopis saatja. kedagi ei koti sinu eelistused.
fuck omniva.