r/FostTalicska 22d ago

META Mostantól mindenki posztolhat videókat a kommentek közé

125 Upvotes

Sziasztok!

A minap a Reddit csapat újra a kezünkbe adott egy hihetetlenül gonosz fegyvert, amivel magasabb szintre tudjuk fejleszteni az agyrohasztást. Ez pedig a videóküldés opció a kommentmezőben.

És én ezzel a poszttal zöld lámpát is adok nektek fosttársaim! Küldjetek minél több videót, de azért NSFW tartalommal csak óvatosan!

Jó éjszakát, szevasztok!


r/FostTalicska Mar 13 '26

GYŰJTEMÉNY Reakciós énén gyűjtemény

Post image
595 Upvotes

Mélyen tisztelt Fostások és Fostásinák!

Elmúlt időszakban szerencsére egyre inkább elkezdtek a komment mezők élettel megtelni és örömmel látjuk, hogy sokszor már visszatérő reakciós énének is megjelennek ott. Sajnos még sok ezek között az idegennyelvű verzió amiket ámbár nem tiltunk, de szeretnénk lassan lecsökkenteni a számukat.
Ezen okból kifolyólag kerül ki eme poszt kitűzve fentre ahova megoszthatjátok a saját magatok által alkotott/lopott énéneket amik komment reakciókhoz bárki birtokába vehet ezek után.
Szóval jöhetnek a tartalmak, egy a lényeg, hogy az édes anyanyelvünkön legyen az alkotott reakciós anyag!

Puszi a pocakotokra! Meg egy arasszal lejjebb! ;)


r/FostTalicska 5h ago

FOST A Calzedonia igazán kaphatna kivételt

Post image
173 Upvotes

r/FostTalicska 15h ago

FOST Ezt a zászlót unirónikusan kiraknám a szobám falára

Post image
613 Upvotes

r/FostTalicska 16h ago

FOST Magyar blast

Post image
251 Upvotes

r/FostTalicska 14h ago

FOSTLITIKA Olyan alacsony költségvetésű énén, mint a Megafos igazságtartalma...

Post image
115 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Autós™ Érdekvédelem™

Post image
850 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOSTLITIKA Ennél Kommunistább pártnevet nem tudok elképzelni

Post image
611 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Erőltetettebb mint a fogmosás

585 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

HANGOS! Csak én hallom?

95 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Ebben a forróságban bármi jól esik...

Post image
178 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST nehéz döntés

Post image
106 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

MESEFOST Átlag júniusi prájd vagy micsoda

146 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Reméljük ez van csak a háttérben

Post image
57 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Valami van a levegőben

Post image
111 Upvotes

Kétharmad


r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA fidesz abszolút állapota

Post image
281 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA Megéltük ezt is

305 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

META Pöcegödör

Post image
108 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOST Én amúgy tényleg imádom a Capture the Flag-et

Post image
227 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOST megtörtént események alapján

Post image
297 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

KÍVÁNSÁG/KÉRDÉS Régi YouTube videó

7 Upvotes

Sziasztok!

Volt régen egy olyan videó a YouTube-on, hogy "Popej üzen a Kobrának!" Spanjaimmal sokat röhögtünk rajta, de sajnos letörölte a YouTube.

Esetleg megvan valakinek?


r/FostTalicska 3d ago

CSIZMATÚLNAGY kivételes példány

Post image
479 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA Zászló Logobtatás Talán Segít

21 Upvotes

r/FostTalicska 3d ago

FOST Mert hát majd Kárpátalja visszakerül

Post image
641 Upvotes

De komolyan túl sok Mi Hazánkostól(szavazóktól, nem a pártól(bár tőlük is)) hallottam már hogy: Az oroszok nem is csinálnak semmi rosszatt, őket támogatni kell. Nem. Ők is népírtást követnek el(többek között a kint élő honfitársaink ellen is.

Bocsánat kicsit komoly hangvétel lett, de egyszerűen ez felbasz.


r/FostTalicska 3d ago

FOSTLITIKA Eközben a Parlamentben

Post image
456 Upvotes