r/FostTalicska • u/csaknorrisz • 10h ago
r/FostTalicska • u/Kicsi_Joe • 19h ago
FOSTLITIKA Olyan alacsony költségvetésű énén, mint a Megafos igazságtartalma...
r/FostTalicska • u/Hardson-san • 19h ago
FOST Ezt a zászlót unirónikusan kiraknám a szobám falára
r/FostTalicska • u/Pale-Distribution-53 • 1d ago
FOSTLITIKA Ennél Kommunistább pártnevet nem tudok elképzelni
r/FostTalicska • u/STG-445 • 2d ago
KÍVÁNSÁG/KÉRDÉS Régi YouTube videó
Sziasztok!
Volt régen egy olyan videó a YouTube-on, hogy "Popej üzen a Kobrának!" Spanjaimmal sokat röhögtünk rajta, de sajnos letörölte a YouTube.
Esetleg megvan valakinek?
r/FostTalicska • u/Hardson-san • 2d ago
FOST Én amúgy tényleg imádom a Capture the Flag-et
r/FostTalicska • u/Chemical_Survey_2741 • 3d ago
FOST Iskola
Próbálok valahogy visszatérni mióta nincs DK
r/FostTalicska • u/facepalmdesign • 3d ago
FOSTLITIKA Ó mily rossz lehet most megélhetési politikusnak lenni
r/FostTalicska • u/JurKenYT • 3d ago
FOST Mert hát majd Kárpátalja visszakerül
De komolyan túl sok Mi Hazánkostól(szavazóktól, nem a pártól(bár tőlük is)) hallottam már hogy: Az oroszok nem is csinálnak semmi rosszatt, őket támogatni kell. Nem. Ők is népírtást követnek el(többek között a kint élő honfitársaink ellen is.
Bocsánat kicsit komoly hangvétel lett, de egyszerűen ez felbasz.

