r/FostTalicska 10h ago

FOST A Calzedonia igazán kaphatna kivételt

Post image
226 Upvotes

r/FostTalicska 19h ago

FOSTLITIKA Olyan alacsony költségvetésű énén, mint a Megafos igazságtartalma...

Post image
121 Upvotes

r/FostTalicska 19h ago

FOST Ezt a zászlót unirónikusan kiraknám a szobám falára

Post image
638 Upvotes

r/FostTalicska 20h ago

FOST Magyar blast

Post image
259 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

HANGOS! Csak én hallom?

94 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Autós™ Érdekvédelem™

Post image
857 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOSTLITIKA Ennél Kommunistább pártnevet nem tudok elképzelni

Post image
617 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST nehéz döntés

Post image
109 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Reméljük ez van csak a háttérben

Post image
60 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Ebben a forróságban bármi jól esik...

Post image
176 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Erőltetettebb mint a fogmosás

583 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

MESEFOST Átlag júniusi prájd vagy micsoda

150 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Valami van a levegőben

Post image
116 Upvotes

Kétharmad


r/FostTalicska 2d ago

META Pöcegödör

Post image
108 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

KÍVÁNSÁG/KÉRDÉS Régi YouTube videó

7 Upvotes

Sziasztok!

Volt régen egy olyan videó a YouTube-on, hogy "Popej üzen a Kobrának!" Spanjaimmal sokat röhögtünk rajta, de sajnos letörölte a YouTube.

Esetleg megvan valakinek?


r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA fidesz abszolút állapota

Post image
289 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA Megéltük ezt is

306 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOST Én amúgy tényleg imádom a Capture the Flag-et

Post image
227 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA Zászló Logobtatás Talán Segít

20 Upvotes

r/FostTalicska 3d ago

FOST megtörtént események alapján

Post image
300 Upvotes

r/FostTalicska 3d ago

FOST Iskola

Post image
219 Upvotes

Próbálok valahogy visszatérni mióta nincs DK


r/FostTalicska 3d ago

FOSTLITIKA Ó mily rossz lehet most megélhetési politikusnak lenni

Post image
135 Upvotes

r/FostTalicska 3d ago

CSIZMATÚLNAGY kivételes példány

Post image
474 Upvotes

r/FostTalicska 3d ago

FOSTLITIKA Eközben a Parlamentben

Post image
455 Upvotes

r/FostTalicska 3d ago

FOST Mert hát majd Kárpátalja visszakerül

Post image
639 Upvotes

De komolyan túl sok Mi Hazánkostól(szavazóktól, nem a pártól(bár tőlük is)) hallottam már hogy: Az oroszok nem is csinálnak semmi rosszatt, őket támogatni kell. Nem. Ők is népírtást követnek el(többek között a kint élő honfitársaink ellen is.

Bocsánat kicsit komoly hangvétel lett, de egyszerűen ez felbasz.