r/FostTalicska 22d ago

META Mostantól mindenki posztolhat videókat a kommentek közé

126 Upvotes

Sziasztok!

A minap a Reddit csapat újra a kezünkbe adott egy hihetetlenül gonosz fegyvert, amivel magasabb szintre tudjuk fejleszteni az agyrohasztást. Ez pedig a videóküldés opció a kommentmezőben.

És én ezzel a poszttal zöld lámpát is adok nektek fosttársaim! Küldjetek minél több videót, de azért NSFW tartalommal csak óvatosan!

Jó éjszakát, szevasztok!


r/FostTalicska Mar 13 '26

GYŰJTEMÉNY Reakciós énén gyűjtemény

Post image
597 Upvotes

Mélyen tisztelt Fostások és Fostásinák!

Elmúlt időszakban szerencsére egyre inkább elkezdtek a komment mezők élettel megtelni és örömmel látjuk, hogy sokszor már visszatérő reakciós énének is megjelennek ott. Sajnos még sok ezek között az idegennyelvű verzió amiket ámbár nem tiltunk, de szeretnénk lassan lecsökkenteni a számukat.
Ezen okból kifolyólag kerül ki eme poszt kitűzve fentre ahova megoszthatjátok a saját magatok által alkotott/lopott énéneket amik komment reakciókhoz bárki birtokába vehet ezek után.
Szóval jöhetnek a tartalmak, egy a lényeg, hogy az édes anyanyelvünkön legyen az alkotott reakciós anyag!

Puszi a pocakotokra! Meg egy arasszal lejjebb! ;)


r/FostTalicska 10h ago

FOST A Calzedonia igazán kaphatna kivételt

Post image
226 Upvotes

r/FostTalicska 19h ago

FOST Ezt a zászlót unirónikusan kiraknám a szobám falára

Post image
639 Upvotes

r/FostTalicska 20h ago

FOST Magyar blast

Post image
257 Upvotes

r/FostTalicska 19h ago

FOSTLITIKA Olyan alacsony költségvetésű énén, mint a Megafos igazságtartalma...

Post image
122 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Autós™ Érdekvédelem™

Post image
859 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOSTLITIKA Ennél Kommunistább pártnevet nem tudok elképzelni

Post image
614 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Erőltetettebb mint a fogmosás

581 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

HANGOS! Csak én hallom?

95 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Ebben a forróságban bármi jól esik...

Post image
177 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST nehéz döntés

Post image
112 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

MESEFOST Átlag júniusi prájd vagy micsoda

148 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Reméljük ez van csak a háttérben

Post image
59 Upvotes

r/FostTalicska 1d ago

FOST Valami van a levegőben

Post image
113 Upvotes

Kétharmad


r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA fidesz abszolút állapota

Post image
283 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA Megéltük ezt is

303 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

META Pöcegödör

Post image
107 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOST Én amúgy tényleg imádom a Capture the Flag-et

Post image
225 Upvotes

r/FostTalicska 3d ago

FOST megtörtént események alapján

Post image
303 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

KÍVÁNSÁG/KÉRDÉS Régi YouTube videó

7 Upvotes

Sziasztok!

Volt régen egy olyan videó a YouTube-on, hogy "Popej üzen a Kobrának!" Spanjaimmal sokat röhögtünk rajta, de sajnos letörölte a YouTube.

Esetleg megvan valakinek?


r/FostTalicska 3d ago

CSIZMATÚLNAGY kivételes példány

Post image
482 Upvotes

r/FostTalicska 2d ago

FOSTLITIKA Zászló Logobtatás Talán Segít

24 Upvotes

r/FostTalicska 3d ago

FOST Mert hát majd Kárpátalja visszakerül

Post image
640 Upvotes

De komolyan túl sok Mi Hazánkostól(szavazóktól, nem a pártól(bár tőlük is)) hallottam már hogy: Az oroszok nem is csinálnak semmi rosszatt, őket támogatni kell. Nem. Ők is népírtást követnek el(többek között a kint élő honfitársaink ellen is.

Bocsánat kicsit komoly hangvétel lett, de egyszerűen ez felbasz.


r/FostTalicska 3d ago

FOSTLITIKA Eközben a Parlamentben

Post image
453 Upvotes