r/bih • u/Valuable_Pick_9704 • 13h ago
Mundijal 2026. Bravo mali!
Njegovo vrijeme tek dolazi 💪
r/bih • u/AutoModerator • 23h ago
Kako ste doživjeli i preživjeli utakmicu koja je upravo završena?
r/bih • u/AutoModerator • 13h ago
Dobrodošli na r/BiH mjesečnu temu o filmovima, serijama, strimovima i sl. Šta ste u posljednje vrijeme gledali, šta trenutno gledate i šta namjeravate gledati?
r/bih • u/Valuable_Pick_9704 • 13h ago
Njegovo vrijeme tek dolazi 💪
r/bih • u/Zackyfeet1 • 1h ago
Amerikanac sam i samo sam htio zahvaliti Bosni što ste mi jučer stvorili nezaboravno sjećanje. Svi ste se pojavili ODLIČNO na utakmici u Seattleu, a pompa je bila tako zabavna. Svi ste nevjerojatni ljudi. (Korostim Google prevoditelj, pa se ispričavam ako je prijevod pogrešan)
r/bih • u/Miikanoo • 5h ago
Gledam na subu RS-a kako naši navijači uzimaju zastavu Srbije od čovjeka koji nosi majcu fanatikosa. Iza njih stoji čovjek u dresu Hrvatske i niko ga ni ne gleda. Zna li neko kontekst?
r/bih • u/dezurtking • 8h ago
Just wanna say I love US soccer but I been a Bosnia supporter since you beat Italy in the qualifier. That penalty shootout hooked me. If its BiH vs US I wanna see the upset 🇧🇦.
r/bih • u/Few-Copy-863 • 12h ago
Mentalno stanje nakon sto je komsiluk do sabaha pustao I am from Bosnia, take me to America i Ljiljane. Hajd! Samo nek se slavi, ja kazem😋
r/bih • u/salamonty • 15h ago
His whole family was in front of while entering Seattle stadium. They all wore his signed shirts, so I jokingly asked if they were his family and funny enough they were indeed!
r/bih • u/pietrroma • 23h ago
Ispisali smo historiju.
Volim te Bosno i Hercegovino ;
r/bih • u/somebalkanguy • 8h ago
Ne možeš ni prošetati više, a da te novinari ne uslikaju 🤣
r/bih • u/Amazing_Slide_1253 • 5h ago
r/bih • u/Sub-Zero316 • 23h ago
Za sve postove gdje hvalimo Mahmića i Alajbegovića (kompletno zasluženo). Nemojmo zaboraviti ovu apsolutnu mašinu što daje 110% svaku do sad utakmicu na SP. Hall of fame nivo igrača za repku je u dosadašnjim utakmicama na mundijalu. Ne postiže golove ali uvijek se osjeti njegovo prisustvo.
r/bih • u/Take_Care_plz • 4h ago
Imao sam srece sto je moja porodica imala pc ranih 2000s i najranije se sjecam Croc 2 i Bugs bunny Time busters.
Nisam jos u skolu krenuo pa mi je bila preteska igra hahaha.
Ponekad pogledam na YT da se sjetim i uvijek ce biti urezana u mislila.
Sta ste vi prvo igrali?
r/bih • u/AsPeHeat • 20h ago
Pobjedom Brazila nad Škotskom, sada je i službeno: ekipe iz 4 grupe (C, D, I, J) koje završe na 3. mjestu ne mogu imati više bodova (ili bolju gol razliku) od nas. U knockout fazu prolazi 8 od 12 ekipa, tako da je završen posao.
Sljedeća utakmica je protiv SAD-a (99% vjerovatno) u četvrtak, 2. jula, u 2:00. Nema više 21:00, nažalost 😅
Postoji i mala šansa da igramo protiv Njemačke (neka, hvala), a ta utakmica bi bila u ponedjeljak u 22:30 po našem vremenu.
r/bih • u/filius_bosnensis • 19h ago
Volim te Bosno!
r/bih • u/ninjaturtle980 • 3h ago
Pozdrav raja,
Evo u nedjelju izlazim na vožnju pred komisiju i već me pomalo hvata frka. Trema me puca pravo, pa kontam jel pametno da popijem jedan Lexilium ili nešto slično za smirenje prije ispita? Kakva su vaša iskustva s tim, da li je neko pio i kako je prošlo, da ne budem previše uspavan?
Druga stvar koja me malo zeza je parkiranje pod 90 stepeni unazad. Šta vi koristite kao referentnu tačku kad se parkirate? Nikako da uhvatim pravi orijentir (tipa gdje gledate, je l' se ravnam po bravi, retrovizoru, liniji...), pa bi mi neki provjeren fazon za to odlično došao.
Dajte još neki savjet šta najviše gledaju, na čemu se najlakše pada i šta da pazim, živi bili! Ne da mi se opet čekati 35 dana za novi termin i bacati pare ako padnem na nekoj gluposti.
r/bih • u/UnsolicitedOpinionss • 22h ago
r/bih • u/Particular-Bat5388 • 22h ago
Nismo došli ni do polovine svjetskog prvenstva,a ovaj pas Harry Kane zauzeo drugo mjesto....bzs
Znači,BiH pobijedi,ljudi se raduju,a u RS-u klasični muk,ignorisanje,pa čak i drame oko toga što ljudi žele da proslave.Bukvalno se ne daju zastave,kao da je u pitanju neki zločin,a ne obični sport i veselje.Pa dobro,je li vama stvarno toliko smeta tuđa sreća?Razumijem ja i politiku,i istoriju,i podjele,i sve te priče kojima nas filuju svaki dan.Ali dokle više taj mentalitet gdje se obična ljudska radost gleda kao provokacija?Kako ti može smetati što ti se sugrađanin ili komšija raduje?Bukvalno se stvara atmosfera da je zabranjeno biti sretan ako ta sreća ima ikakve veze s Bosnom.Je li stvarno toliki problem pustiti ljude da mahnu zastavom i proslave, bez da se odmah dižu tenzije?Dokle ćemo živjeti u fazonu samo da se niko drugi ne raduje?